Team

 

 

Team campus Ambiorix

Directeur eerste graad

De directeur eerste graad staat in voor het algemeen beleid, het personeelsbeleid, infrastructuur en financiën.

blanco pasfoto

Petra Cleeren
via leerlingensecretariaat 012-39 89 30
petra.cleeren@atheneumtungrorum.be

Leerlingensecretariaat

blanco pasfoto

Evie Vanmol
012-39 89 30
evie.vanmol@atheneumtungrorum.be

Personeelssecretariaat + Boekhouding

blanco pasfoto

Giovanni Moers
012-39 89 30
giovanni.moers@atheneumtungrorum.be

Leerlingenbegeleiding campus Ambiorix

blanco pasfoto

Bram Schepers
012-39 89 30
bram.schepers@atheneumtungrorum.be

Team campus Plinius

Directeur tweede en derde graad

De directeur tweede en derde graad staat in voor het algemeen beleid, het personeelsbeleid, infrastructuur en financiën.

Foto Greet Steegmans

Greet Steegmans
012-23 24 26 - optie 1
greet.steegmans@atheneumtungrorum.be

Technisch adviseur coördinator (TAC)

De technisch adviseur coördinator bewaakt de veiligheid in en rond de school en de infrastructuur. Zij coördineert ook de stages en de GIP (geïntegreerde proef).

blanco pasfoto

Katelijne Vrijens
012-23 24 26 - optie 3
tac@atheneumtungrorum.be

Leerlingensecretariaat

Foto Lut Groven

Lut Groven
012-23 24 26 - optie 1
lut.groven@atheneumtungrorum.be

blanco pasfoto

Hilde Senzier
012-23 24 26 - optie 1
hilde.senzier@atheneumtungrorum.be

Foto Ingrid Wilmans

Ingrid Wilmans
012-23 24 26 - optie 1
ingrid.wilmans@atheneumtungrorum.be

Personeelssecretariaat

Foto Steven Maes

Steven Maes
012-23 24 26 - optie 2
steven.maes@atheneumtungrorum.be

Boekhouding

Kim Hermans

Kim Hermans
012-23 24 26 - optie 2
kim.hermans@atheneumtungrorum.be

blanco pasfoto

Lotte Heymans
012-23 24 26 - optie 2
lotte.heymans@atheneumtungrorum.be

Logistieke ondersteuning

Foto Bianca Sanderville

Bianca Sanderville
012-23 24 26 - optie 3
bianca.sanderville@atheneumtungrorum.be

ICT

blanco pasfoto

Brecht Kenis
012-23 24 26
brecht.kenis@atheneumtungrorum.be

Leerlingenbegeleiding campus Plinius

Foto Lut Groven

Lut Groven
012-23 24 26 - optie 1
lut.groven@atheneumtungrorum.be

blanco pasfoto

Ann Onclin
012-23 24 26 - optie 1
ann.onclin@atheneumtungrorum.be

blanco pasfoto

Sylvie Philippeth
012-23 24 26 - optie 1
sylvie.philippeth@atheneumtungrorum.be

 

Copyright © 2020 van GO! Atheneum Tungrorum - Tongeren